MİSYONUMUZ, YARATICILIĞINIZI DİJİTAL BİR ÇÖZÜME BAĞLAMAKTIR.

fikir üretmek
ekip işidir!

Web programcılığı dalında, 2010 yılından bu yana sektörde web tasarım ve web yazılım konularında hizmet vermeye başladık. İnteraktif alanda kendine güvenen, sektöründe 10 yıldır faaliyette bulunan uzman, tecrübeli, donanımlı, hayal gücü yüksek, hızlı, profesyonel çalışan, markaların kurumsal kimliklerini sanal ortamda ilk sıralara taşıyan,kusursuz kalitede ve garantide çözüm üreten web tasarım firmasıyız.

Entegrasoft , markaların bütçelerine uygun, fayda sağlayabilecekleri çözümler sunar. İnteraktif ortamda duruşunuzu kusursuz ve estetik hale getirir. Firmaların istekleri bizler için daima ön planda olmuştur.Yapacağımız işin sektördeki işlerden daima en iyisi olmasını hedefleyerek, çözüme ulaştırırız.

“Fikir üretmek ekip işidir!” Sloganıyla yola çıkan firmamız, alanında uzman kadrosuyla web tasarım, web yazılım, mobil tasarım, seo optimizasyon, hosting (barındırma), logo & kurumsal kimlik tasarımı , sosyal medya danışmanlığı ve kurumsal mail hizmetleri konularında hizmet vermektedir.

Değişen teknoloji dünyasında, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; EntegraSoft’ da her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, markaların kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.

E-ticarete başlamak için geç kalmayın!

10 Yıllık E-Ticaret tecrübemiz ile sizin de işinizi Akıllı E-Ticaret Paketleri ile internet’e taşıyalım. Uzman kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yılmadan, usanmadan bir telefon kadar yanınızdayız.

XML Entegrasyonu

Tedarikçi XML entegrasyonu ile bayisi olduğunuz firmaların ürünlerini sitenize entegre edelim!
Eş zamanlı entegrasyondur. Tedarikçideki değişikliği hızlı bir şekilde sitenize yansıtabilir. Stok,fiyat, ürün durumu gibi bilgileri anlık güncellenebilir.

Grafik Tasarım

Projenizi; yaratıcı, faydalı, uygun ve çarpıcı çalışmalarla destekleyip, marka hikayenizi anlatırız.

Rakipleriniz ile sizin aranızda en büyük fark olacak kurumsal kimliğinizi modern ve farklı oluştuyor ve sizi en iyi şekilde müşterilerinizde buluşturuyoruz.

Responsive

Kolay kullanım ve estetik açıdan responsive web tasarım tam bir kullanıcı dostudur.

Akıllı cihazlar için web tasarımlarının ekrana tam oturması ve ekran çözünürlüğü olarak mükemmel kalitenin yakalanması için yapılan çalışmalardır.

0+
Mutlu Müşteri 🙂
0+
Fincan Kahve
0+
XML Entegrasyonu

Harikalar yaratan tasarım ekibimiz

Ümit BÜKÇÜOĞLU
Ümit BÜKÇÜOĞLUDeveloper
İbrahim TAKAOĞLU
İbrahim TAKAOĞLUGrafik Tasarımcı
Galip COŞKUN
Galip COŞKUNSatış & Pazarlama

İşlerinizi arttırmaya yardımcı olmak için buradayız!

Entegrasoft – Yazılım | Grafik | E-Ticaret & Danışmanlık Şirketi

Yeniliğe Hazırmısınız?